Slož si puzzle Chci jiný obrázek
Přečtěte si příběhy o Krakonošovi a jeho přátelích

Lufťákova stezka na Benecku je otevřená! 

Na trase na vás čeká opět 8 stanovišť: Mapa, Lufťákova flotila, Drž partu, Bylo nás pět, Koule v háji, Lufťák hledá Super-Star, Jeden nestačí, Drevokocúr.

Neváhejte a přijďte si projít 2 km dlouhou stezku, která je vhodná i pro maminky s kočárky.

Další tipy "Kam s dětmi"

Projekt "Pohádkové Krkonoše a Podkrkonoší"

Krkonoše – svazek měst a obcí získal pro oblast cestovního ruchu, prostřednictvím Úřadu regionální rady NUTS II Severovýchod, finanční podporu ve výši 3 094 928,48 Kč na realizaci projektu „Pohádkové Krkonoše a Podkrkonoší“. Projekt byl zahájen v září 2014 a bude ukončen v září 2015. Partnery jsou Sdružení  Podzvičinsko, Revitalizace Kuks o.p.s. a ZOO Dvůr Králové a.s.

Předmětem plnění jsou aktivity zaměřené především na rodiny s dětmi a mládež, které zapojí zájemce do mnoha činností. Ústřední linií je kampaň s tématem „Krakonošovy Krkonoše a Podkrkonoší“, která volně navazuje na Krkonošské pohádky, zejména prostřednictvím populárně naučné razítkovací hry „Po stopách Krakonoše“ a „Krakonošovo Podkrkonoší“. Další částí hravé kampaně je vytvoření 3 questů (hledaček), zpracování 4 tras geolokačních her s využitím chytrých telefonů, seznámení s geocachingem, fotosoutěže, vědomostní soutěže, atd.

Více informací o projektu