Slož si puzzle Chci jiný obrázek
Skryté příběhy v Krkonoších

Vydejte se s dětmi ven za dobrodružstvím s aplikací v telefonu a objevte v sobě zvídavé dítě. Mobilní aplikace Skryté příběhy vám představí osobnosti českých dějin hravou formou. Dozvíte se něco málo z historie, poznáte zajímavá místa a zažijete spoustu zábavy na čerstvém horském vzduchu

V Krkonoších se můžete vypravit do Trutnova za příběhem Olga a tajní, na Portášovy Boudy za příběhem Střelený pašerák, do Pece pod Sněžkou za příběhem Sněženky a machři, do Vrchlabí za příběhem Vivaldi a Vrchlabí, anebo do Kořenova na pomezí Jizerských hor a Krkonoš za příběhem Bezzubá a zubatá.

Co je dobré vědět o aplikaci Skryté příběhy se dozvíte zde.

Získejte s námi ZDRAVOU LAHEV - parťáka pro každé dobrodružství

Pohádkové Krkonoše chystají pro letošní rok řadu změn. Novou brožurku, nová razítkovací místa a především - nové a lákavé ceny!

Hlavní cenou za 10 nasbíraných razítek v naší soutěži je ZDRAVÁ LAHEV®, která bude dětem spolehlivým parťákem na všech výpravách za dobrodružstvím. Vyrábí ji firma R&B Mědílek s.r.o. v krkonošském Žacléři.

Proč je zdravá a v čem je jedinečná? Je vyrobena ze speciálního medicínského materiálu bez ftalátů, BPA, BPS, je zdravotně nezávadná, opakovaně použitelná a navíc krásná! Ke ZDRAVÉ LAHVI můžete přidat také svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA, svačinky do školy nebo na výlet budou o to lepší

Více se o ZDRAVÉ LAHVI dozvíte na jejich webových stránkách, objednávat můžete v e-shopu