Slož si puzzle Chci jiný obrázek
Nová razítkovací hra - nová a lepší pravidla, lákavější ceny

Pro letní sezonu je přichystána nová razítkovací hra Pohádkové Krkonoše. Od července bude možné koupit novou hravou brožurku a vyrazit po krakonošových stopách za zajímavými místy a pohádkovými razítky. 

Pokud máte původní materiál, můžete tam, kde vám to umožní, razítka dosbírat v průběhu června. Poté už bude možné soutěžit pouze s novou brožurkou a pouze na označených razítkovacích místech. Přečtěte si pravidla, sledujte aktuální informace a vypravte se za báječným pohádkovým dobrodružstvím!

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Získejte s námi ZDRAVOU LAHEV - parťáka pro každé dobrodružství

Pohádkové Krkonoše chystají pro letošní rok řadu změn. Novou brožurku, nová razítkovací místa a především - nové a lákavé ceny!

Hlavní cenou za 10 nasbíraných razítek v naší soutěži je ZDRAVÁ LAHEV®, která bude dětem spolehlivým parťákem na všech výpravách za dobrodružstvím. Vyrábí ji firma R&B Mědílek s.r.o. v krkonošském Žacléři.

Proč je zdravá a v čem je jedinečná? Je vyrobena ze speciálního medicínského materiálu bez ftalátů, BPA, BPS, je zdravotně nezávadná, opakovaně použitelná a navíc krásná! Ke ZDRAVÉ LAHVI můžete přidat také svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA, svačinky do školy nebo na výlet budou o to lepší

Více se o ZDRAVÉ LAHVI dozvíte na jejich webových stránkách, objednávat můžete v e-shopu