Geocachingový ráj v Malé Úpě

Pro hosty v Malé Úpě připravili zbrusu novou sérii 9 kešek, které jsou záměrně umístěny na méně známých místech v okolí Malé Úpy, které však určitě stojí za navštívení. Geocaching je ten nejlepší způsob, jak návštěvníkům Malé Úpy tato úžasná místa ukázat. V popisu každé keše se dozvíte zajímavosti o místě, odkazy na související webové stránky, fotografie okolí, velikost, obtížnost umístění a terénu, nápovědu a další potřebné informace.

Pokud někdo navštíví všech 9 keší, bude moci najít i bonusovou keš, která bývá často nabídnuta na zakončení celé série jako bonbónek. K ní se dostanete po vyřešení zadané úlohy. Potřebné indície, které naleznete v jednotlivých krabičkách, dosadíte do vzorce a tím získáte finální souřadnice hledaného pokladu.

Série se nyní dokončuje, v provozu bude během několika týdnů, plně funkční až od jara 2017.

Pro ty, co neznají geocaching, jedná se o celosvětovou hru, při níž podle navigace GPS účastníci této hry (kešeři nebo taky kačeři) vyhledávají v krajině různé „poklady“. Po nalezení se zapíší do sešitu, který je uvnitř a po jednoduché registraci na stránkách www.geocaching.com si nález zaznamená na svoji stránku. Za každou nalezenou schránku si připíší do své statistiky jeden bod.

Díky patří panu Milanovi Rejmontovi, který celou sérii s láskou připravil!

Více informací získáte na www.malaupa.cz