Kam s dětmi

Vydejte se za poznáním našich nejkrásnějších hor se svými ratolestmi. Plánovat dovolenou s dětmi, navíc tu aktivně prožitou, je náročné. Proto bychom vám s tím rádi co nejvíce pomohli. Tady najdete tipy na nejrůznější zábavu a aktivity, co dělat při horším počasí, nebo kde se vykoupat.

Krakonošův palouček

Zábavní parky

Objevte v Krkonoších místa plná zábavy a aktivit pro děti i dospělé. Procvičte tělo na trampolínách i prolézačkách a šikovné ručky v dílničkách, potkejte zvířátka, bavte se, hrajte si.

Krkonoše s dětmi

Naučné stezky

Vypravte se s dětmi za poznáním a hrou díky naučným stezkám. Seznamte je s jedinečnou přírodou Krkonoš i jejími obyvateli, vyzkoušejte zručnost i bystrý úsudek na jednotlivých zastaveních.

Harrachovská sklárna

Když počasí nepřeje

Když to není zrovna na túru, vyberte si zábavu pod střechou. Pivní lázně, wellness, aquapark, muzeum, galerie, výtvarná dílna, nebo sklárna vám budou přístřeškem i učitelem.

Výlety s dětmi

Výlety s dětmi

Nebojte se vyrazit na túru s dětmi, ať už se vezou v kočárku nebo šlapou po svých. Poradíme trasy, které hravě zvládne celá rodina. A nemusí to být vždy do kopce!

Koupání v Krkonoších

Koupání v Krkonoších

Zpříjemněte si horké letní dny návštěvou koupaliště. Bazény a aquaparky jsou potom ideální zábavou i odpočinkem za každého počasí.

Bobovka Harrachov

Bobové dráhy

Jízda na bobové dráze je jedinečným adrenalinovým zážitkem pro malé i velké. V Krkonoších najdete také první bobovou dráhu postavenou v České republice.

Summer tubing Mladé Buky

Zorbing, Tubing

I v Krkonoších můžete vyzkoušet jízdu na speciálních pneumatikách ve tvarovaném korytě nebo chůzi po vodní hladině v nafukovací kouli.

Hipofarmy a jízdárny

Hipofarmy a jízdárny

Hipofarmy a turistické jízdárny v Krkonoších vám umožní prožít dovolenou v koňském sedle. Nabízí projížďky s průvodcem, i koňské tábory.

Sáňkování

Sáňkování

Když je pěkná zima, dá se v Krkonoších sáňkovat téměř na každém kopci a stráni, tedy "na divoko". Zkusit můžete také upravované a osvětlené sáňkařské dráhy.

Na běžky s dětmi

Na běžky s dětmi

Předejte lásku k bílým stopám i vašim dětem. Ani s nimi se do Krkonoš nebojte! I mezi krkonošskými stopami jsou trasy, které hravě zvládne každý malý běžkař.

Snowtubing

Snowtubing

Snowtubing je zábavou na sněhu pro všechny generace. Jedná se o rychlou a bezpečnou jízdu z kopce po sněhovém tobogánu na speciální gumové duši.

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!