Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše se otevírají 1. května

Hledáte program na rodinnou dovolenou v Krkonoších? Co třeba proměnit výlety s dětmi v hon za razítky ve společnosti Krakonoše? Děti mohou samy plánovat, kam povedou vaše kroky, zabaví se hrami, kvízy a malováním. Kilometry budou lépe ubíhat a nožky méně bolet. 

Jak na to?

Vybavte se naším novým malovaným průvodcem a vstupte do světa Pohádkových Krkonoš. Brožura nabízí 40 razítkovacích míst + 1 prémiový zážitek. Razítka otiskněte přímo do brožurky a již za první 3 vyhrajte odměnu. Patří do dětských rukou, hravě ji přelouská i začínající čtenář. Děti namotivuje k putování a zároveň zabaví cestou, při čekání na oběd nebo autobus. 

Za 70 Kč tak získáte program na celou dovolenou a spokojené děti. Brožuru zakoupíte na jakémkoliv razítkovacím místě nebo v informačních centrech v Krkonoších. 

Jak hrát?

Hraje se vždy od května do října. Pokud za jednu sezonu nenasbíráte dostatek razítek na vytouženou odměnu, nevadí. Ve sbírání pokračujte klidně další rok! 

Jaké ceny můžete získat za nasbíraná razítka?

  • Za 3 nasbíraná razítka získáte krkonošské omalovánky nebo pexeso
  • Za 5 razítek na vás čeká perličková ozdoba od firmy Rautis. Smontovat si ji ale musíte sami doma. 
  • Za 10 razítek dostanete svačinový box ZDRAVOU SVÁČU nebo ZDRAVOU LAHEV. Obojí s malovaným motivem Krakonoše. Výběr je na vás. 
  • Za 20 razítek bonusovou cenu - malou pohádkovou knížku s devíti příběhy o Krakonošovi a jeho pomocnících.

Kde si ceny vyzvednete?

Jakmile nasbíráte dostatečný počet razítek, přímo z brožurky odrhnete a vyplníte příslušný ústřižek. Ten odevzdáte obsluze jakéhokoliv razítkovacího místa a hned se můžete těšit z vaší odměny.

Nasbírejte 10 nebo 20 razítek a soutěžte o pobyt na horách

Pokud se vám podaří od května do října ulovit 10 razítek, bude váš ústřižek navíc zařazen do slosování o speciální cenu - 2 vouchery na pobyt v Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně v hodnotě 3.333 Kč.  

Razítkovací místa

Skvělé výlety a kompletní program na rodinnou dovolenou, to jsou Pohádkové Krkonoše!