Pohádkové Krkonoše jedou za vámi!

01.08.2016

Před letošní letní turistickou sezonou se Svazek měst a obcí Krkonoše ve spolupráci s agenturou CzechTourism rozhodl přiblížit projekt Pohádkové Krkonoše přímo obyvatelům regionu. Protože Pohádkové Krkonoše jsou určeny především dětem a rodinám, posílá Krakonoš své pomocníky tam, kde je dětí nejvíce. Do škol, na dětské dny, zajímavé akce.

Hančí za vydatné pomoci sojky i pana lesního připravila krátký program, který dětem ve školách
i školkách povypráví o Krkonoších, o tom, co v nich mohou dělat a zažít, poučí, proč je třeba je ochraňovat. Ukáže pěkné obrázky, představí Krakonošovy pomocníky, razítkovací hru a spoustu další zábavy. Děti si kromě pěkného zážitků odnesou domů informační materiály, které jistě pomohou rodičům a prarodičům s plánováním výletů během letních prázdnin.

Když však sojka Hančí včas upozorní na nějakou hezkou akci v regionu, naloží spolu s panem lesním do auta stan, fotopointy, spoustu materiálů, ale i nějakou tu soutěž a odměnu, a vyrazí do terénu. Krakonošův stánek poznáte zdaleka, střeží ho sám pán hor i se sojkou na holi, z boku ho zdobí hora nejvyšší a copatá Hančí se usmívá na všechny děti i dospělé.

Rádi přijedeme i k vám, ať už do školy, školky, na jarmark, nebo jinou akci pro děti a rodiče. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu CejnarovaAlena@muvrchlabi.cz