Krkonoše s dětmi

10.09.2020

Svazek Krkonoše opět obohatil svoji knihovničku celokrkonošských tištěných propagačních brožur. Ta nejnovější „Krkonoše s dětmi“ obsahuje patnáct tipů pro menší i větší výletníky, včetně dobrých a užitečných rad např. s parkováním či občerstvením na trase.

Získáte ji zdarma v Regionálním turistickém informačním centru Krkonoše ve Vrchlabí a v dalších spolupracujících krkonošských turistických informačních centrech. Je vydána v česko-německé a anglicko-polské mutaci. Stáhnout si ji můžete také na novém webovém portále www.krkonose.eu.

Alena Cejnarová, zpracovatelka tiskoviny, svým obsahem inspirující rodiče či prarodiče i k výletům např. se sportovními kočárky, předznamenává: „Nebojte se vyrazit s dětmi do Krkonoš! Jsou sice nejvyšší, neznamená to ale, že musíte nutně jen šplhat do kopců. Pomohou lanové dráhy a Krkonošské cyklobusy. Protože víme, že plánování výletů s dětmi může být náročné, připravili jsme pro vás brožurku, abyste měli s přípravou na túru co nejméně starostí a přidali jsme tipy kam vyrazit v nepříznivém počasí i zábavná místa, kde se zaručeně pobaví celá rodina.“ 

více informací o nové brožuře zde.