Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Hraje se vždy od 1. května do 31. října

Milé děti,

Vítám vás ve svém revíru. Jestli máte rády krásnou přírodu, dobrodružství, pohádky a nezaleknete se ani nějakého toho kopce, jste tu správně. 

Čím jsou Krkonoše jedinečné?

Krkonoše jsou nejvyšší české hory, ale to není to jediné, čím jsou nám vzácné. Jsou také národním parkem, protože tu rostou kytičky a žijí zvířátka, která nikde jinde na světě nenajdete. Jejich krajinu tvořil ledovec, zaoblil všechny kopečky a vyhloubil krásná údolí. Na všechny ty poklady dohlížím už po staletí já, Krakonoš. A rád tu vidím malé výletníky, které mohu o našich krásných horách něco naučit. 

40 míst + 1 zážitek

Proto jsem pro vás spolu se svými pomocníky připravil zábavnou razítkovací hru. Vybral jsem 40 míst v Krkonoších, která můžete navštívit. Krkonoše jsou veliké, a tak jsem je pro vás rozdělil do 5 revírů, ať se tu u nás lépe vyznáte. Na všechna ta místa s sebou vezměte tuhle knížečku. Otiskněte do ní speciální dřevěné razítko s pohádkovým obrázkem. A když budete mít alespoň 3 razítka, dostanete ode mě první odměnu.  

Tak hurá na výlet! Věřte, že vás na něm budu doprovázet.

Váš Krakonoš, vládce hor

Brožura Pohádkové Krkonoše

Co je vaším úkolem?

Kupte si brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Najdete v ní tipy na celkem 41 výletů, hry, kvízy, omalovánky a mamka s taťkou i spoustu užitečných informací. Během výletu hledejte místa označená speciální samolepkou Pohádkové Krkonoše. Do knížky tu dostanete razítko a můžete pokračovat ve hraní. Až nasbíráte minimálně 3 razítka, můžete se těšit i z krásné odměny.

Jaké získáte odměny za nasbíraná razítka?

  1. Za 3 razítka je pro vás připraveno pexeso nebo omalovánka s Krakonošem. 
  2. Za 5 razítek si vysloužíte Hobby set od firmy Rautis z Poniklé, tedy krásnou perličkovou ozdobičku. Do Vánoc je sice daleko, ale i tak budete určitě mít radost z blýskavé ozdobičky, kterou si navíc vlastnoručně vyrobíte. 
  3. Za 10 razítek získáte skvělou svačinový box ZDRAVÁ SVÁČA nebo ZDRAVOU LAHEV s obrázkem Krakonoše. Výběr je na vás. Ať už vyberete box nebo lahev, určitě se vám budou líbit, ale hlavně vám budou dobře sloužit na všech dalších výletech a výpravách, ve škole, na tréninku, na kole. I jako krásná vzpomínka na krkonošská dobrodružství a skvělý parťák na všechna další. 
  4. Za 20 razítek vyhrajete pohádkovou knížku s 9 příběhy o Krakonošovy a jeho pomocnících.

Speciální soutěže o vouchery na pobyt v Krkonoších

Pokud se vám podaří nasbírat 10 nebo 20 razítek, můžete se s rodinou zapojit ještě do další soutěže a zúčastnit se losování o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč na služby Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně. 

Kde koupíte brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra?

Na všech 40 razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech. Stojí 70 Kč. 

Razítkovací místa  

Kde a jak si můžete vyzvednout odměnu?

Jakmile máte nejméně 3, 5, 10 nebo 20 razítek, vyplňte příslušný ústřižek na konci brožurky. Ten potom od brožurky odtrhněte nebo odstřihněte a odevzdejte obsluze razítkovacího místa. Ta vám ihned vydá cenu!

Kdy se hraje?

Razítka můžete sbírat od 1. května do 31. října. Pokud jich tento rok nestihnete nasbírat dost, nevadí. Brožurku si schovejte a příští rok zase pokračujte ve sbírání. 

Kompletní pravidla razítkovací hry Pohádkové Krkonoše

Krkonoše

Jedinečné navenek,
přátelské uvnitř...

Razítkovací místa

Začněte sbírat razítka třeba zde:
V Trutnově
Vítkovice v Krkonoších