Farmapark Muchomůrka
Mapa
Share

27. Farmapark Muchomůrka

Ve Svobodě nad Úpou

Pokud máte rády zvířátka, je pro vás Farmapark Muchomůrka tím pravým místem. Kozy a kůzlátka, ovečky nebo krocan vás přivítají už na cestě a budou běhat mezi vámi a pozorovat vás při hraní florbalu, ježdění na klouzačce, skákání na trampolíně nebo při pouštění kuliček po skvělé kuličkové dráze mezi stromy. Králíčci i prasátka budou rádi, když je nakrmíte připravenými dobrotami. Kozy, ty si klidně strčí svoji mlsnou tlamičku až do vašich batůžků, když z nich bude vonět nějaká ta dobrota od maminky. Pozor na ně! 

Ke všem zvířátkům buďte ohleduplní, určitě už od rodičů nebo ze školky a školy víte, jaké chování nemají ráda.

Kudy tam?

Auto zaparkujete v Janských Lázních u Lesního domu. Odtud vyrazíte pěšky po žlutě značené cestě Via Piette. Asi po 500 metrech odbočte vpravo na Vřetenovčí naučnou stezku. Na tu navazuje stezka Krakonošova Muchomůrka. Odpočinete si tu u Krakonošova stolu nebo poležíte v jeho posteli. A protože Krakonoš není žádný drobeček, vejdete se tam se všemi kamarády nebo sourozenci.

Kde dostanu razítko?

Na pokladně farmaparku. 

Jak tu mají otevřeno?

Denně v čase 10 - 18 hodin. Při větru a dešti farma spí a odpočívá. V takovém počasí raději otevírací dobu ověřte na tel. +420 734 326 810. 

Kam pro něco na zub?

Do Farmaparku si sbalte svačinku z domu, a to raději větší, kdybyste ji před kozami neuchránili. Můžete do batůžku přidat i špekáčky a pak si je tu na ohni opéct.

Další super místa a zážitky v okolí

Krkonoše jsou veliké, a tak je Krakonoš v rámci razítkovací hry rozdělil do 5 revírů, ať se u nás lépe vyznáte. Farmapark Muchomůrka patří do Krakonošova revíru č. 4. Podívejte se, co dalšího v něm můžete objevit.

Krakonošův revír č. 4

Užitečné informace

GPS
50.6299994N, 15.8072650E
Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!

Další razítkovací místa

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!