Farmapark Muchomůrka
Mapa
Share

25. Farmapark Muchomůrka

Svoboda nad Úpou

Už jste si někdy pohladili kozu? Nee? Tak si pojďte užít dobrodružství mezi zvířátky na Farmaparku Muchomůrka. Kozy a kůzlátka i ovečky vás přivítají už na cestě a budou běhat mezi vámi a pozorovat vás při hraní florbalu, minigolfu nebo pouštění kuličky po obří kuličkodráze. Některá zvířátka si klidně pohlaďte, ale buďte opatrní na sebe i na ně. Určitě už od rodičů nebo ze školky a školy víte, jaké chování zvířátka nemají ráda. A pozor na svačiny – kozy strčí svojí mlsnou tlamičku klidně i do vašeho batůžku, když z něj bude vonět nějaká ta dobrota od maminky!

Kudy tam?

Auto ať rodiče nebo babička s dědou zaparkují v Janských Lázních u lanovky. Odtud určitě dojdete pěšky, je to jen kousek a žádné velké kopce vás nečekají. Zato vás čeká naučná stezka Krakonošova Muchomůrka. Na té si můžete odpočinout u Krakonošovu stolu nebo poležet v jeho posteli. A protože Krakonoš není žádný drobeček, vejdete se tam se všemi kamarády nebo sourozenci.

Kde dostanu razítko?

Na pokladně Farmaparku

Jak tu mají otevřeno?

Denně v čase 10 - 18 hodin. Při větru a dešti farma spí a odpočívá. V takovém počasí raději otevírací dobu ověřte na tel. +420 734 326 810. 

Kam pro něco na zub?

Do Farmaparku si sbalte svačinku z domu, a to raději větší, kdybyste ji před kozami neuchránili. Můžete do batůžku přidat i špekáčky a pak si je tu na ohni opéct.

Chci zažít víc!

Zastavte se v K+K Ski School Janské Lázně pro měšec a vydejte se na zábavnou cestu za pokladem zbrojnoše Jana. Právě on kdysi v Janských Lázních objevil zázračný pramen, který dodnes pomáhá třeba dětem s nemocnýma nožkama.

Když počasí nepřeje

Rádi tvoříte? Zastavte se ve výtvarné dílně Bosorka, bude vás to tam moc bavit. Můžete si tu vyrobit třeba vlastní tričko, hrnek, nebo zápisník a mít hezký dárek z dovolené pro kamarádka nebo kamarádku. Výrobky se tu neporovnávají a chyby nehledají, každý je báječný v tom, že je jedinečný! 

Užitečné informace

GPS
50.6299994N, 15.8072650E
Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!