Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Pohádkové Krkonoše odpočívají po úspěšné sezoně

Pohádkové Krkonoše se pro rok 2021 otevřely všem dětem v novém kabátě. Hravá brožurka byla přes léto průvodcem nejedné rodině putující po Krkonoších. Máme radost, že se projekt návštěvníkům líbil a sezonu můžeme uzavřít jako úspěšnou. 

Hlavní aktivitou projektu je razítkovací hra Pohádkové Krkonoše. Ve stejnojmenné brožurce najdou rodiče 30 tipů na prima rodinné výlety, na kterých zároveň za návštěvu získají razítko. Za 3, 5 a 10 razítek potom dětem náleží hezká odměna od Krakonoše.

Je vidět, že pohádky do Krkonoš neodmyslitelně patří, malovaná hravá brožurka se návštěvníkům zalíbila. Stejně tak hodnotné ceny v čele se Zdravou lahví

Téměř pětkrát více rozdaných cen než v roce 2020

Zdravá lahev s Krakonošem se dostala k celkem 299 novým majitelům, celkem se rozdalo 1416 cen a 1755 brožurek. 

Poslední, co zbývá, je vylosovat dva výherce voucheru v hodnotě 3.333 Kč, který budou moci uplatnit v Resortu sv. Františka. Šanci je získat mají všichni, kteří odevzdali ústřižek za 10 razítek.  

Brožura Pohádkové Krkonoše

Děkujeme partnerům a razítkovacím místům!

Partneři projektu Pohádkové Krkonoše

Projekt bylo v tomto rozsahu možné realizovat jen díky skvělým partnerům v území, kteří se postarali o nádherné ceny pro děti.

R&B Mědílek

Největší díky patří firmě R&B Mědílek, která do projektu věnovala neskutečných 299 lahviček s Krakonošem a do pohádek vložila nejen finance a dobré jméno, ale také srdce. 

Labská bouda

Během srpna a září probíhala bonusová soutěž o víkendový rodinný pobyt na Labské boudě. Ten si vykreslily dvě šikovné malé slečny a my tímto hotelu Labská bouda děkujeme za krásnou cenu a jistě nezapomenutelný zážitek pro obě soutěžící i jejich rodiny. 

Rautis

Děkujeme také firmě Rautis za krásné perličkové ozdobičky, které budou díky razítkovací hře letos zdobit 485 vánočních stromečků po celé republice. 

Resort sv. Františka

Vážíme si i dlouhodobého partnerství s Resortem sv. Františka, 2 vouchery na luxusní služby na tomto krásném místě jsou hlavní slosovatelnou cenou.

30 razítkovacích míst

Ani bez zodpovědného a laskavého přístupu obsluhy razítkovacích míst bychom se neobešli. Děkujeme za to, že jste novému projektu ochotně otevřeli vaše dveře, přijali ho za svůj a představovali ho návštěvníkům s takovým nadšením! 

Seznam razítkovacích míst

Pan lesní

Nová sezona začne v květnu 2022

Během zimy projekt odpočívá, Pohádkové Krkonoše opět otevřeme v květnu 2022. Sledujte pohádkové webové stránky pro aktuální informace a naplánujte si jarní, letní či podzimní dovolenou v Krkonoších třeba už dnes.