Brožura Pohádkové Krkonoše
Share

Razítkovací hra Pohádkové Krkonoše

Dobrodružné putování s Krakonošem a jeho pomocníky

Milé děti,

pojďte s námi do Pohádkových Krkonoš! Spolu s Krakonošem a jeho pomocníky jsme pro vás připravili parádní putování po zajímavých místech. Navštivte zvířátka, projděte hravé naučné stezky, užijte si zábavu na trampolínách a dobrodružných hřištích, poznejte nejkrásnější místa našich hor a soutěžte o prima ceny. 

Co je vaším úkolem?

Doběhněte spolu s rodiči nebo prarodiči do nejbližšího informačního centra. Prodají vám tu za 50 Kč brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra. Najdete v ní tipy na celkem 30 výletů, hry, kvízy, omalovánky a mamka s taťkou i spoustu užitečných informací. No a pak už si jen vyberte, kam vyrazíte, ať už pěšky nebo na kole. Během výletu hledejte místa označená speciální samolepkou Pohádkové Krkonoše. Jsou to místa plná zábavy a dobrodružství, které čeká na vás a vaše kamarády a sourozence. Do knížky tu dostanete razítko a můžete pokračovat ve hraní. Až nasbíráte minimálně 3 razítka, můžete se těšit i z krásné odměny.

Zdravá lahev

Jaké jsou odměny za nasbíraná razítka?

  1. Za 10 razítek získáte skvělou ZDRAVOU LAHEV s obrázkem Krakonoše. Určitě se vám bude líbit, ale hlavně vám bude dobře sloužit na všech dalších výletech a výpravách, ve škole, na tréninku, na kole. Krásná vzpomínka na krkonošská dobrodružství a skvělý parťák na všechna další. 
  2. Za 5 razítek si vysloužíte Hobby set od firmy Rautis z Poniklé, tedy krásnou perličkovou ozdobičku. Do Vánoc je sice daleko, ale i tak budete určitě mít radost z blýskavé ozdobičky, kterou si navíc vlastnoručně vyrobíte. 
  3. Za 3 razítka je pro vás připraveno pexeso, omalovánka nebo jiné drobné překvapení od Krakonoše. 

Speciální soutěže o vouchery na pobyt v Krkonoších

Pokud se vám podaří nasbírat 10 razítek, můžete se s rodinou zapojit ještě do další soutěže a zúčastnit se losování o dva vouchery v hodnotě 3.333 Kč na služby Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně. 

Děti, malujete rády a máte rády zvířátka? Na červenec a srpen chystáme ještě jednu speciální soutěž, ve které budete moct získat dva vouchery na dvoudenní rodinný pobyt na Labské boudě. Sledujte stránky pohadkove.krkonose.eu nebo náš Facebook a brzy zjistíte, jak se zapojit. 

Brožura Pohádkové Krkonoše

Kde koupíte brožurku Pohádkové Krkonoše - razítkovací hra?

Na všech 30 razítkovacích místech a v krkonošských informačních centrech. Stojí 50 Kč. 

Kde a jak si můžete vyzvednout odměnu?

Jakmile máte nejméně 3, 5 nebo 10 razítek, vyplňte s pomocí rodičů či prarodičů příslušný ústřižek na konci brožurky. Ten potom od brožurky odtrhněte nebo odstřihněte a odevzdejte obsluze razítkovacího místa. Ta vám ihned vydá cenu!

Kdy se hraje?

Razítka můžete sbírat od července do konce října. Pokud jich tento rok nestihnete nasbírat dost, nevadí. Brožurku si schovejte a příští rok zase pokračujte ve sbírání. 

Krkonoše

Jedinečné navenek,
přátelské uvnitř...

Razítkovací místa

Začněte sbírat razítka třeba zde: