Výstava Do Krakonošova
Mapa
Share

24. Výstava Do Krakonošova

Svoboda nad Úpou

Pohádková výstava Do Krakonošova vás zavede mezi skřítky, vodníky, čerty, trutnovského draka i tančící víly. Dále můžete sestoupit do podzemí mezi permoníky a draky. V celém pohádkovém světě se můžete zaposlouchat do zvuků krkonošského lesa a poznávat naše dřeviny, květiny nebo lesní zvířata. Po celou dobu na vás bude dohlížet vládce hor, Krakonoš.

Kudy tam?

Výstava Do Krakonošova je součástí informačního centra ve Svobodě nad Úpou na Rýchorském sídlišti. Zaparkujete pohodlně přímo u něj, podél hlavní silnice.

Kde dostanu razítko?

V informačním centru, kde vám také prodají vstupenky na výstavu. Otevřeno je po - pá: 9 - 12, 14 - 17 hodin, so - ne: 9 - 12 hodin. 

Jak tu mají otevřeno?

Denně od 8:30 do 17:00.

Kam pro něco na zub?

Hned vedle informačního centra s výstavou je R Burger – restaurace s Burgery, hot dogy a taky minigolfem.

Chci zažít víc!

Necelých 5 km odtud se můžete rozhlédnout po krajině na Stezce korunami stromů Krkonoše. Vystoupáte na ní od kořenů stromů až do jejich korun, cestou vyzkoušíte vlastní odvahu i šikovnost na adrenalinových zastávkách a bystré hlavičky zaměstnají otázky a kvízy.

A ještě blíže je vám kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS na vrchol Černé hory, odkud se můžete vypravit na naučnou stezku Černohorské rašeliniště či na rozhlednu Panorama

Když počasí nepřeje:

Vedle Výstavy Do Krakonošova můžete navštívit prostornou dětskou hernu, anebo vyzkoušet minigolf. A protože po hře každému vyhládne, zakousnout se pak můžete do šťavnatého burgeru.

Užitečné informace

GPS
50.6337186N, 15.8116994E
Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!

Další razítkovací místa

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Pojď s námi hrát RAZÍTKOVACÍ HRU

Poznej Krkonoše a sbírej razítka. Za nasbíraná razítka v soutěžní brožuře vyhraj super ceny!